Світильник для знищення комах Lemanso LM 3065 4W це ефектив і безпечний засіб для знищення комах, мух, мошок, мотильків.
Його використовують в домашніх умовах, а також на вулиці під навісом (веранди,балкони, альтанки)
Завдяки хорошій якості вогнестійкого пласика - світильник забеспечує високу стійкість і безпеку.
Прилад можна встановити на рівній поверхні або підвісити, найефективніше розміщати світильник на висоті 2м.
- Габарити - 120*120*245 мм
- Напруга на сітці - 1000 В
- Потужність - 4Вт
- Площа дії - 20 кв.м
- Вес -0,42 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Lemanso |
| Страна производитель | Китай |
| Площадь действия | 20 кв.м |
| Принцип действия | Электрический |
| Назначение ловушки/отпугивателя | От летающих насекомых |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет | Черный |
| Тип | Ловушка/уничтожитель насекомых |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Потребляемая мощность | 4 Вт |
| Рабочая частота | 50 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 120 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Высота | 245 мм |
| Вес | 420 г |
| Дополнительные характеристики | |
| Количество ламп | 1 шт |
| Ресурс лампы | 5000 час |
| Мощность лампы | 4 Вт |
Информация для заказа
- Цена: 540 ₴



