Інсектицидна лампа ідеально підходить для використання під дахом, наприклад, в кухні, готелі, кемпінгу і всюди, де присутність летючих комах небажано.
Лампа привертає летючих комах і знищує їх на сітці під напругою. УФ лампа ефективна проти комарів і мошок (не підходить для знищення мух).
Площа дії знищує комах до 40 кв. м.
Завдяки невеликому розміру, практично непомітна в приміщенні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | N'oveen |
| Страна производитель | Польша |
| Площадь действия | 40 кв.м |
| Принцип действия | Электрический |
| Назначение ловушки/отпугивателя | От комаров, От мошек, От летающих насекомых |
| Цвет | Черный |
| Тип | Ловушка/уничтожитель насекомых |
| Применение | Внутри помещения |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Потребляемая мощность | 3 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 97 мм |
| Диаметр | 97 мм |
| Высота | 210 мм |
| Вес | 320 г |
Информация для заказа
- Цена: 580 ₴


