УФ лампа для знищувасів комах, підходить практично до всіх приладів
відповідної довжини 605 мм.
Характеристики :
Довжина лампи з контактами 605 мм
Довжина лампи без контактів 589 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Delux |
| Страна производитель | Китай |
| Принцип действия | Электрический |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Потребляемая мощность | 18 Вт |
| Рабочая частота | 50 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 605 мм |
| Вес | 100 г |
Информация для заказа
- Цена: 195 ₴


