Удосконалена модель з гострими шипами, висотою 3 см!
Ефективний засіб для захисту парканів, дахів, фасадів, карнизів, кондиціонерів, підвіконь від птахів, котів та інших тварин.
Довжина секції 50 см.
Кріпляться за допомогою силіконового клею, стяжок або шурупів. Виготовлені з пластику, який стійкий до ультрафіолетових променів і погодних умов, міцний і довговічний.
Шипи на основі розташовані в три ряди. Кожен ряд можна надломлювати, загинати, вирізати до потрібного розміру або свердлити додаткові отвори. Також, завдяки насічках, секція легко ділиться на 5 відрізків.
- Місце застосування Балкони, підвіконня, карнизи, кондиціонери
- Матеріал Пластик
- Виробник JACOPIC, Польща
- Розміри 30 х 45 х 500 мм
- Колір чорний
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | JACOPIC |
| Страна производитель | Польша |
| Тип средства | Противоприсадные шипы |
| Вид вредителя | Птицы, Собаки, Кошки, Белки |
| Применение | На открытом воздухе или внутри помещения |
| Принцип действия | Биологический |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 45 мм |
| Длина | 500 мм |
| Высота | 30 мм |
Информация для заказа
- Цена: 88 ₴









