Корзина
+380 (66) 656-98-88
+380 (67) 464-42-05
ул. Б. Хмельницького 106с оф 15, Львов, Украина
Корзина
Боротьба із шкідниками та освітлення для рослин

Сильнодіючий, тривалої дії засіб від харчової молі STRONG аерозоль 300мл

  • В наличии

480 ₴

Сильнодіючий, тривалої дії засіб від харчової молі STRONG аерозоль  300мл
Сильнодіючий, тривалої дії засіб від харчової молі STRONG аерозоль 300млВ наличии
480 ₴
+380 (66) 656-98-88
  • +380 (67) 464-42-05
+380 (66) 656-98-88
  • +380 (67) 464-42-05
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

✅ призначення: боротьба з харчовою міллю та іншими літаючими комахами

✅ сильний і тривалої дії

✅ вбиває при контакті та їжі

✅ готовий до застосування аерозольний засіб

✅ цілих 3 діючі речовини!

✅ бореться з дорослими комахами та личинками

 

ОПИС ПРОДУКТУ

АЕРОЗОЛЬ ВІД ХАРЧОВОЇ МІЛІ СИЛЬНИЙ — готовий до застосування аерозольний інсектицидний препарат, призначений для боротьби з літаючими комахами в закритих приміщеннях. Особливо рекомендований для боротьби з харчовою міллю, має швидку та сильну харчову та контактну дію. Через 15 хвилин після застосування препарат досягає своєї ефективності, яка триває хв. 24 години.


ЗАСТОСУВАННЯ

АЕРОЗОЛЬ СИЛЬНИЙ ВІД ХАРЧОВОЇ МОЛІ можна використовувати в квартирах, підсобних приміщеннях, складах, торгових і тваринницьких приміщеннях, а також офісах, громадських приміщеннях, готелях і т.д.


ЯК ВИКОРИСТОВУВАТИ

Перед використанням STRONG FOOD MOTH AEROSOL, видаліть або накрийте акваріуми з рибами, тераріуми та клітки для тварин. Приберіть або накрийте продукти та кухонне начиння. Не використовувати на шпалерах і розпилювати з відстані не менше 1 метра від поверхні стіни. Перед використанням збовтати. Процедуру слід проводити, починаючи з найдальшої частини кімнати і повертаючись до виходу. Час обприскування приміщення об'ємом 30 м³ має бути не більше 7-10 секунд. Розпиліть подалі від обличчя, натисніть кнопку і, тримаючи засіб у вертикальному положенні, розпиліть у кімнаті. Після завершення обробки залиште кімнату закритою приблизно на 1 годину, потім ретельно провітріть приблизно  1 годину.

склад: циперметрин 0,5 г/100 г, тетраметрин 0,2 г/100 г, гераніол 0,01 г/100 г
ТАКОЖ ДІЄ НА ІНШИХ ЛІТАЮЧИХ КОМАХ  МІСТИТЬ ТРИ АКТИВНІ РЕЧОВИНИ!

Характеристики
Основные атрибуты
ПроизводительStrong
Страна производительПольша
Тип средстваАэрозоль
Основное назначение средстваОт летающих насекомых, От моли
Объем300 мл
Вес350 г
Действующее веществоЦиперметрин
Информация для заказа
  • Цена: 480 ₴