Щуроловка - клітка PAKO 28*18*14 являє собою металеву клітину зі спеціальною потужною конструкцією, що дозволяє зловити щура, не вбиваючи його.
Усередині пастки є спеціальний штир, на який з одного боку насаджується приманка, а з іншого боку, чутливий до руху, запірне кріплення дверцят.
Щуроловка - клітка може бути використана в різних приміщеннях, а також відкритих територіях.
Розмір 280 * 180*140 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Pako |
| Страна производитель | Украина |
| Вид вредителя | Грызуны, Белки, Крысы, Суслики |
| Применение | На открытом воздухе или внутри помещения |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 140 мм |
| Длина | 280 мм |
| Высота | 180 мм |
| Вес | 300 г |
Информация для заказа
- Цена: 495 ₴



