Автомобільний відлякувач гризунів AGC-04
Автомобільний відлякувач гризунів позбавить авто від щурів, мишей, куниць, тхорів, ласок і інших гризунів, які можуть потрапити під капот автомобіля.
Прилад відлякує шкідників за допомогою ультразвукових та звукових хвиль зі змінною частотою.
Широкий робочий діапазон температур дозволяє використовувати відлякувач в будь-який час року (-20 ... +80 ° С).
Використання:
Увімкнути прилад до автомобільного акумулятора 12 В, з'єднавши червоний дріт з "+" і чорний дріт з "-". Пристрій почне автоматично працювати, на що вкаже світлодіод, який засвітився. Якщо виникли проблеми з роботою приладу спершу необхідно замінити вбудований запобіжник на червоному проводі.
| Вид шкідникаgjk | Щури, миші, куниці, тхори, ласки, гризуни |
| Виробник | Gotel |
| Гарантія | 6 місяців |
| Діапазон робочих температур | -20 … +80 °С |
| Джерело живлення | DC 6 В - 12 В |
| Застосування | Автомобіль, всередині приміщення |
| Комплектація | Прилад - 1 шт. |
| Країна виробник | Китай |
| Особливості | Нечутний людині, не вимагає підключення до мережі 220 В |
| Площа дії | 8 кв.м |
| Розмір | 80 х 65 х 18 мм |
| Розмір упаковки | 80 х 40 х 145 мм |
| Частота | 20-60 кГц |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Вид вредителя | Грызуны, Мыши, Крысы |
| Принцип действия | Ультразвуковой |
| Тип питания | Сеть 12 В |
| Зона действия | 8 кв.м |
Информация для заказа
- Цена: 550 ₴


