LS-925 - ефективний відлякувач мишей, щурів і тарганів.
Універсальний відлякувач є автономним пристроєм, тому може застосовуватися навіть у місцях, де немає мережі 220 В, в гаражах, підвалах і т.д.
Відлякувач випромінює ультразвукові хвилі тільки в нечутному для людини діапазоні.
При лабораторних дослідженнях з'ясувалося, що ультразвук впливає на органи слуху та нервову систему щурів, мишей, а також багатьох комах, (наприклад, тарганів), викликаючи у них сильний дискомфорт. Цей факт змушує гризунів залишати свій притулок, джерела їжі та води.
Прилад для боротьби з пацюками та мишами повністю нешкідливий для людини та домашніх тварин, не створює електромагнітних перешкод. Спеціальна електронна схема відлякувача гризунів LS-925 не викликає звикання у гризунів. Для того щоб щури та миші повністю покинули приміщення, що охороняється, відлякувачу необхідно від 2 до 6 тижнів, в залежності від ситуації.
Живлення відлякувача гризунів LS-925 - батарейки типу "Крона" (до комплекту не входять). Їх заряду вистачає приблизно на 6-8 місяців безперервної роботи приладу. Може також працювати від одієї батарейки.
Підготовка приладу "відлякувач гризунів LS-925" перед початком використання:
Відкрити корпус відлякувача, для цього повернути дві його половинки в протилежні сторони.
Встановити елемент живлення типу "Крона", дотримуючись полярності.
Закрити корпус відлякувача.
Про те що пристрій для відлякування щурів і мишей функціонує, буде свідчити червоний світлодіод, що світиться кожні 4 секунди.
Пам'ятайте: ультразвук не може проникати крізь стіни та стелю.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Leaven Enterprise |
| Страна производитель | Тайвань |
| Вид вредителя | Грызуны, Мыши, Крысы |
| Тип средства | Отпугиватель |
| Принцип действия | Ультразвуковой |
| Применение | Внутри помещения |
| Тип питания | Батарейки |
| Рабочая частота | 25 Гц |
| Зона действия | 135 кв.м |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 145 мм |
| Длина | 110 мм |
| Высота | 32 мм |
- Цена: 1 080 ₴





