Проста та ефективна кротоловка, дозволяє швидко розв'язати проблему зі шкідниками на городі, клумбі та садових ділянках.
Тунельна кротоловка з обох сторін має дверцята, які відкриваються тільки всередину. Таким чином, коли кріт потрапляє в пастку, вибратися назад він вже не може.
У верхній частині пастки є 3 отвори для зручного моніторингу вмісту пастки. Досить розкрити фольгу або дерен, щоб перевірити, чи спійманий шкідник.
Спосіб застосування:
Встановити пастку у підземний хід отворами для спостереження вгору. Щоб ґрунт та світло не потрапили всередину, накрити згори фольгою. Двічі на день перевіряти, чи не впійманий кроти або полівка.
| Вид шкідника | Кроти, полівки, сліпаки |
| Виробник | Rapax |
| Комплектація | Пастка - 1 шт |
| Країна виробник | Польща |
| Місце застосування | На відкритому повітрі |
| Матеріал | корпус - жорсткий ПВХ, дверцята - оцинкована сталь |
| Особливості | 3 отвори для моніторингу вмісту пастки |
| Розмір | 210 х 50 х 50 мм |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rapax |
| Страна производитель | Польша |
| Вид вредителя | Кроты |
| Тип средства | Ловушка |
| Применение | На открытом воздухе |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 50 мм |
| Длина | 210 мм |
| Высота | 50 мм |
Информация для заказа
- Цена: 290 ₴


