Ультрафіолетова лампа від комах ідеально підходить для використання всередині приміщень,таких як кухні, готелі, продуктові магазини
Ефективна зона дії приладу до 40 кв.м
Переваги знищувача комах Noveen IKN220:
- Ефективна зона дії до 40 кв.м.
- Працює без використання хімікатів.
- Світло лампи повністю безпечне для людей і тварин.
- Міцна конструкція з металу та вогнестійкого ABS-пластика.
- Висока ефективність знищення комах при невеликому розмірі та вазі лампи.
- Знімний лоток для швидкого очищення лампи.
- Не використовуються стартери, немає потреби їх заміни.
- Завдяки ланцюгу прилад можна підвісити
Характеристики:
| Вага | 1,4 кг | |
| Гарантія | 12 місяців | |
| Колір | Сріблястий з чорний | |
| Код ЕАN | 5902221622199 | |
| Комплектація | Прилад, щітка для очищення сітки, ланцюг для підвішування (60 см) | |
| Джерело живлення | 220-240 В, 50/60 Гц | |
| Потужність | 20 Вт | |
| Розмір | 270 х 382 х 87 мм | |
| Довжина кабелю | 1,3 м | |
| Зона дії | 40 кв.м | |
| Напруга розряду | 3000 В | |
| Кількість UV-A ламп (шт) | 2 x 10 Вт T8 / G13 / BL | |
| Матеріал корпусу | ABS пластик, метал | |
| Термін служби ламп (години) | 8000 | |
| Розмір упаковки | 276 x 387 x 92 мм |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | N'oveen |
| Страна производитель | Польша |
| Тип | Ловушка/уничтожитель насекомых |
| Назначение ловушки/отпугивателя | От моли, От томатной минирующей моли, От мух, От комаров, От мошек, От бабочек/мотыльков, От летающих насекомых, От томатной моли |
| Применение | Внутри помещения |
| Принцип действия | Электрический |
| Площадь действия | 40 кв.м |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Потребляемая мощность | 20 Вт |
| Материал корпуса | Металл, Пластик |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 382 мм |
| Ширина | 87 мм |
| Высота | 270 мм |
| Вес | 1400 г |
Информация для заказа
- Цена: 1 400 ₴



