Ультрафіолетова лампа від комах ідеально підходить для використання всередині приміщень,таких як кухні, готелі, продуктові магазини
Ефективна зона дії приладу до 60 кв.м
Інсектицидна лампа використовується для знищення комах за допомогою ультрафіолетового світла з довжиною хвилі 365 нм, що ефективно залучає комах що літають.
Комахи гинуть після зіткнення з електричним зарядом на сітці розташованій навпроти джерела світла.
Переваги знищувача комах Noveen IKN230:
- Ефективна зона дії до 60 кв.м.
- Працює без використання хімікатів.
- Світло лампи повністю безпечне для людей і тварин.
- Міцна конструкція з металу та вогнестійкого ABS-пластика.
- Знімний лоток для швидкого очищення лампи.
- Не використовуються стартери, немає потреби їх заміни.
- Завдяки ланцюгу прилад можна підвісити.
Характеристики:
| Вага | 1,7 кг | |
| Гарантія | 12 місяців | |
| Колір | Сріблястий з чорний | |
| Код ЕАN | 5902221622205 | |
| Комплектація | Прилад, щітка для очищення сітки, ланцюг для підвішування (60 см) | |
| Джерело живлення | 220-240 В, 50/60 Гц | |
| Потужність | 30 Вт | |
| Розмір | 270 х 485 х 87 мм | |
| Довжина кабелю | 1,3 м | |
| Зона дії | 60 кв.м | |
| Напруга розряду | 3000 В | |
| Кількість UV-A ламп (шт) | 2 x 15 Вт T8 / G13 / BL | |
| Матеріал корпусу | ABS пластик, метал | |
| Термін служби ламп (години) | 8000 | |
| Розмір упаковки | 276 х 490 х 92 мм |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | N'oveen |
| Страна производитель | Польша |
| Тип | Ловушка/уничтожитель насекомых |
| Назначение ловушки/отпугивателя | От томатной минирующей моли, От моли, От мух, От комаров, От мошек, От бабочек/мотыльков, От летающих насекомых, От томатной моли |
| Применение | Внутри помещения |
| Принцип действия | Электрический |
| Площадь действия | 60 кв.м |
| Потребляемая мощность | 30 Вт |
| Материал корпуса | Металл, Пластик |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 485 мм |
| Ширина | 87 мм |
| Высота | 270 мм |
| Вес | 1700 г |
Информация для заказа
- Цена: 1 600 ₴



